Ekologie v BIS Group

Oblast ekologie a trvale udržitelného rozvoje jsou pro skupinu BIS GROUP důležitým každodenním posláním. Naše služby poskytujeme s ohledem na životní prostředí, jehož jsme všichni součástí. Snažíme se minimalizovat dopady našich činností, zanechávat co nejšetrnější ekologickou stopu a chovat se k přírodě zodpovědně.

V prostorách naší administrativní budovy jsme zřídili místo zpětného odběru přenosných baterií a akumulátorů a spolupracujeme se společnostmi Asecol a.s., Ecobat s.r.o. aj. Jsme rádi, že se naši zaměstnanci podílí na sběru.

Dále jsme se rozhodli nepodporovat plasty, proto jsme zrušili igelitové tašky a používáme látkové a papírové. Po přestěhování administrativy do areálu v Dolním Jiřetíně jsme nahradili plastové lahve vodními fontánami.

V nadcházejícím období budeme realizovat projekt „fotovoltaika“ v našich prostorách, abychom zajistili větší energetickou nezávislost společnosti a využívali ekologičtější způsob výroby a čerpání energie. O tom ale zase v příštích příspěvcích 🙂

 

                           

Dolní Jiřetín 7,
434 01 Most

Telefon recepce:
+420 476 456 602