VÍTEJTE V BIS GROUP – nové sídlo, nová recepce

Recepce = každodenní kontakt s lidmi uvnitř i mimo společnost.

„Nepřepojujeme pouze jen telefony… jsme první, koho vidíte i slyšíte“ říká naše milá recepční Věrka

Hlavní náplní práce Recepční je poskytování všeobecných informací o společnosti, vítání a ohlášení neplánovaných i plánovaných návštěv. Každého návštěvníka nasměruje správným směrem a to už od roku 2007, kdy se společnost stala součástí nadnárodní skupiny Bilfinger Industrial Services GmbH.

Naše malá recepce byla v útulných a rodinných podmínkách na adrese Jakuba Arbesa, Most až do roku 2013, kdy došlo ke změně názvu mateřské společnosti na BILFINGER SE a také ke změně obchodního názvu společnosti na Bilfinger Industrial Services Czech s.r.o.Naše společnost se zvětšovala a rozrůstala a tak nastalo stěhování do nových prostor do ulice Václava Řezáče v Mostě. Recepce již nepřipomínala rodinné zázemí, byl zde kladen nárok na profesionalitu a preciznost. Recepční řídil Vedoucí recepce a z tohoto místa se stal další úsek společnosti. Nedílnou součástí byl i doplněk k oděvu – šátek v barvách společnosti.

Na podzim roku 2020 se společnost začlenila do holdingu firmy DiM (Deutsche Invest Mittelstand). Od září 2020 společnost působí opět pod staronovým obchodním názvem BIS Czech s.r.o. V létě 2021 jsme se přestěhovali a vytvořili novou recepci na adrese Dolní Jiřetín 7, Most.

Recepce již nefunguje pouze pro 1 společnost, ale pro celou skupinu BIS GROUP.

 

Dolní Jiřetín 7,
434 01 Most

Telefon recepce:
+420 476 456 602